Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki używania plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

×
+ A - + C -
Makijaż permanentny
Makijaż Permanentny - nieprzerwanie trwający, ciągły, ustawiczny (etym- łac od permanere-trwać). Makijaż permanentny polega na wprowadzeniu naturalnego barwnika pod warstwę naskórka, dzięki czemu może on utrzymywać swoją jakość od 3 do 5 lat w zależności od indywidualnych predyspozycji organizmu.

A wszystko zaczęło się już w starożytnych Chinach około dwa tysiące lat temu. Za pomocą pręcików bambusa i cienkich włókien jedwabiu nakłuwano skórę wtłaczając w nią naturalny barwnik. W pręciku bambusa umieszczano igłę, tak aby wystawała ok. 5 milimetrów a potem jedwabną nicią owijano w taki sposób aby igła mogła jeszcze wystawać o 1 milimetr więcej, co umożliwiało nabranie odpowiedniej ilości farby, której nadmiar wchłaniany był przez jedwab.
obrazek
KURS MAKIJAŻU PERMANENTNEGO - 3400 zł (netto)

PROGRAM KURSU:

*przedstawienie zagadnień teoretycznych z zakresu wykonywania makijażu permanentnego
*przedstawienie zagadnień teoretycznych z zakresu sterylności pracy
*omówienie i przedstawienie sprzętu
*omówienie technik wykonywania makijażu permanentnego
*nadawanie indywidualnego kształtu
*pielęgnacja przed i po zabiegu
*ćwiczenia na sztucznej skórze
*potrzebne informacje na temat budowy skóry oraz zdobycie umiejętności niezbędnych do przeprowadzenia wywiadu z klientem, którego celem jest zdobycie wiedzy na temat stanu jego zdrowia i oczekiwań

Na czas szkolenia udostępniamy nasz sprzęt.
Aby zapewnić fachowość i rzetelność przekazanej wiedzy kurs odbywa się w systemie nauczania indywidualnego.
Po uzyskaniu certyfikatu nasza współpraca nie kończy się gdyż każdy kto ukończył z powodzeniem szkolenie może w każdej chwili zwrócić się do nas o pomoc w kwestiach: sprzętu, praktyki czy też doboru odpowiednich technik dzięki którym, może dalej rozwijać swój warsztat.

Czas trwania kursu: 3 - 4 dni

ZAKOŃCZONY CERTYFIKATEM W JĘZYKU POLSKIM I ANGIELSKIM.

Start          Kursy, Szkolenia          Dystrybutorzy          Kontakt         Polityka prywatności