Nitkowanie brwi

Nitkowanie brwi - 300 zł netto

Szkolenie obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne.

Trwa 1 dzień.

Zakończone certyfikatem w języku polskim i angielskim.

Co to jest nitkowanie ? threading?
Nitkowanie ? threading (ang) jest metodą depilacji brwi i twarzy za pomocą bawełnianej nici, wywodzi się z Indii, Chin i krajów arabskich. Efektem nitkowania jest ładnie ukształtowana linia brwi oraz gładka twarz.
Metoda ta zdobywa dużą popularność zarówno w Europie zachodniej jak i Ameryce. Bardzo popularna jest w Anglii gdzie wykonywana jest niemal w każdym salonie kosmetycznym. Obecnie do metody nitkowania przekonują się polskie salony kosmetyczne.
Do nitkowania używamy 100 procentowej bawełnianej nici, która odpowiednio spleciona, chwyta nawet bardzo cienkie i krótkie włoski usuwając je wraz z cebulkami. Wyrywając włoski wraz z cebulkami mamy pewność że odrosną dopiero za 3-4 tygodnie, a wykonując tą usługę regularnie włoski odrastają nawet wolniej. Nić chwyta włoski zarówno długie jak i krótkie.

Zalety nitkowania
Nitkowaniem nie podrażnimy skóry ani nie spowodujemy alergii, co jest ważne w przypadku skóry skłonnej do alergii. Może być również stosowana w przypadku skóry wrażliwej, naczynkowej i z problemami dermatologicznymi. Nitkowanie nie powoduje rozciągania i naciągania skóry, czyli nie przyczynia się do powstawania zmarszczek
Nitkowanie ? threading jest zabiegiem bardzo higienicznym, naturalnym i ekologicznym ? kawałek nitki który był używany do depilacji po prostu wyrzucamy.
Nitkowanie ? threading idealnie nadaje się do depilacji delikatnej skóry twarzy ? można nią wydepilować wąsik, brodę, szyję, policzki, baczki, brwi i skronie.
Nitkowanie ? threading jest dokładniejszy i szybszy od pęsety i mniej inwazyjny od wosku. Przy stylizacji brwi można śmiało zastosować i połączyć ze sobą wszystkie metody depilacji ? nitkowanie, wosk oraz pęsetę.

PFR